Kuruluşumuzdan itibaren faaliyetlerimiz sonucu alanımızda uzmanlaşarak, araştırma ve geliştirme faaliyetleri başlattık ve müşteri memnuniyeti odaklayan tasarımlar temelinde yeni ürünler geliştirdik.

Otomotive yan sanayi teknolojisini doğru kullanan çeşitli tonajlarda plastik enjeksiyon makineleri, presler, ihtiyaca özel olarak oluşturulan montaj hatları ile, otomotiv sektörüne parça, aydınlatma sektörü, elektrik- elektronik sektörü, su sektörü, çeşitli sanayi sektörleri ve montajlı ürün imalatları yapmaktayız. DESA üretimini kendisinin yaptığı kalıpları müşteriye teslim etmeden önce kendi tesislerinde deneme yeterliliğine sahiptir.

Plastik enjeksiyon ve progresif kesme kalıp imalatı yapan DESA yeni yatırımlarla, hem işleme ebatlarında hem de işleme performansında artış sağlamıştır. İmalattaki parçalarını kontrol edebilerek, hem baskı sonunda ilk numune sunumlarını hassas ölçümlerle, kaliteden asla taviz vermeden hizmete sunmaktadır. DESA, yöneticileri takım çalışmasına verdiği önem, konusunda uzmanlaşmış personeli ile geleceğe güvenle bakabilmektedir.

Üretimde; sac metal bölümünde değişik tonajlarda preslerimiz vardır. Kalıp hanemizde kalıpçı frezelerimiz, damla erozyonlarımız, cnc makinelerimiz, tos tornalarımız. Plastik bölümümüzde çeşitli tonajlarda enjeksiyon makinelerimiz vardır. DESA teknolojiye sürekli bağlı kalmaktadır. DESA olarak üretim faaliyetlerimiz sonucu alanlarımızda uzmanlaşarak, araştırma ve geliştirme faaliyetlerini başlattık ve müşteri memnuniyetini odaklayan tasarımlar temelinde yeni ürünler geliştirdik.

Kalite ve müşteri memnuniyetini hedefleyen çalışmalarımızın giderek artan talep ve kapasite ihtiyacına cevap verebilmesi amacıyla 2006 yılında, teknolojimizi yenileyerek 1300 m2 üzerine kurulu bugünkü tesislerimizde hizmet vermeye devam ediyoruz. Dünyada ki gelişmeleri yerinde ve zamanında takip etmeyi en temel ilklerimizden biri haline getirerek, uzmanlığımızı dış pazarlarda da kanıtladık. Gelinen süreç de toplam üretimimizin yarısına varan bir ihracat potansiyeline ulaştık.

Marka yaratmanın, ürün geliştirmenin ve bunları pazarda tutundurarak kalıcı olmanın değerine ilk günden beri inandığımız için, tasarım ve patenti bize ait ürünlerimizi yurt içi ve yurt dışı pazarlarda tüketicilerin beğenisine sunduk. Su sektörü, inşaat sektörü, plastik sektörü, gaz sektörü vb. Ürünlerimizin pazarlarda aranılan ve beğenilen ürünler olması bize gurur veriyor...

Ürünlerimizin ISO 9001 ve TSE kalite belgeleri ürünlerimizde ayrıcalık yaratıyor ... İşte bu nedenlerle DESA markasıyla tanışarak yeni bir marka tanımakla kalmayacaksınız, aynı zamanda yeni bir düşünce ve farklı tasarımlarla da tanışacaksınız. Toplam kalite anlayışının mihenk taşı olan ISO 9001 kalite yönetim sistemi ile çalışarak üzerimize düşen sorumluluğun bilincinde olduğumuzu gösterdik. Hedeflerimizin müşteri memnuniyeti olduğunu yineliyoruz.

Bu amaç doğrultusunda teknoloji ve kaynak yatırımlarımız sürecektir.

ISO 9001 ISO 9001:2 ISO 14000ÜRETİM İZİN BELGESİ [PDF]