Kalite Politikamız

Desa Kalıp kalitedir. İnsan, teknoloji ve hammaddeden ödün vermeden üretiyoruz. Yaşam kalitesine katkı sağlamaya çalışıyor; çözüm ortağımız firmalara kazandırmayı; kazandırırken kazanmayı tercih ediyoruz. Bunun için en iyiyi en ekonomik biçimde üretmenin hesaplarını yapıyoruz. Küçük / büyük ayrımı yapmadan, büyük bir ciddiyetle ve önemseyerek üretimine sahip çıkmak demektir.

Tam steril şartlarda ve otomatik sistemler ile el değmeden üretiyor; kullandığımız MRP ve ERP sistemleriyle en üst kalitede ürün ve hizmet sunmaya çalışıyoruz. Desa Kalıp’ta üretim esnasında ürünler ultraviyole (UV) sistemleri sayesinde herhangi bir kimyasal veya oksidant ilave edilmeksizin mikro organizmalar etkisiz hale getirildikten sonra gerçekleşiyor. Hizmet kalitemiz ürün kalitesiyle sınırlı olmayıp; zamanı doğru kullanmayı, güven duygusunu oluşturmayı, karşılıklı yarara dayalı bir işbirliği geliştirmeyi ve bunu sürekli hale getirmeyi; bütün bu sonuçları da çalışkan ve başarılı bir ekiple gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Desa Kalıp, kalite öncelikli anlayışı ile üretim gerçekleştirme faaliyetlerini, etkin kalite yönetim sistemi, çevre yönetim sistemi, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi çerçevesinde yürütmektedir.

Rekabetin büyük boyutlarda arttığı, tüm ülkelerin birbirlerine yakınlaştığı ve kalitenin, pazar koşullarında belirlendiği dünyamızda, Desa Kalıp “kalitenin seçici unsur olduğu” inancındadır.

Bu inanç doğrultusunda;

kalite politikası olarak kabul etmektedir.